Pohlad 1 Pohlad 2 Pohlad 3

Nachádzate sa tu

apríl 2013

Deň matiek v Šenkviciach

nedeľa, 12 máj, 2013

Bratislavský samosprávny kraj, Malokarpatské osvetové atredisko v Modre, Kultúrne a informačné stredisko Šenkvice Vás pozývajú na Deň matiek v Šenkviciach s finále súťaže Malokarpatský Slávik.

Stavanie mája a osúchové hody.

utorok, 30 apríl, 2013

 

„Z 13. komnaty“ s Ladislavom Sloviakom

piatok, 3 máj, 2013

V rámci úvodu nového súboru osvetových stretnutí na oboznámenie občanov s neoficiálnymi spôsobmi vo fungovaní mnohých odvetví nášho života, ktoré negatívne vplývajú na život a zdravie ľudí a fungovanie sveta.

Spieva celá dedina

sobota, 4 máj, 2013

Spolok žien Šenkvice, Obec Šenkvice, Kultúrne a informačné stredisko Šenkvice v spolupráci s družobným mestečkom Velké Bílovice Vás pozývajú na kultúrno-spoločenské podujatie Spieva celá dedina 04. 05. 2013 o 18. 00 hod. vo veľkej sále KIS. Vstupné: 3€. V programe vystúpi Velkobilovická cimbálka, Šenkvická muzika a najlepší speváci z Velkých Bílovic a zo Šenkvíc. Predaj vstupeniek v kancelárii KIS

Bratislavská župa ocenila knihovníkov

Bratislavský župan odovzdal ocenenie 5 knihovníčkam vybratým zo 66 verejných knižníc okresu Pezinok, Malacky a Senec. Medzi ocenenými boli Silvia Mišúnová zo Šenkvíc, Dana Poizlová v Častej, Zlatica Obadalová zo Stupavy, Jana Ščepánková zo Zohora a Andrea Grebečiová z Bernolákova.

Blahoželáme

Diplom

V krajskej súťažnej prehliadke spevákov ľudovej piesne Konc jak živé kategória sólo spev skončila na 3. mieste Petronela Babula Brunovská zo Šenkvíc.