Pohlad 1 Pohlad 2 Pohlad 3

Farmarsky jarmok 2019

Pochovávanie basy 2019

Fragile

FARMÁRSKY JARMOK, VEĽKONOČNÉ INŠPIRÁCIE, BURZA KNÍH

sobota, 6 apríl, 2019

Obec Šenkvice a Kultúrne informačné stredisko Šenkvice Vás pozýva na Farmársky jarmok, Veľkonočné inšpirácie, Burza kníh dňa 6.4. 2019 od 8:00 hod

POCHOVÁVANIE BASY

utorok, 5 marec, 2019

Obec Šenkvice a Kultúrne informačné stredisko Šenkvice Vás srdečne pozývajú na POCHOVÁVANIE BASY 5.3.2019 o 18:00 hod. vo veľkej sále KIS.

MUDr. Čerešnáková- zmena ordinačných hodín

Všeobecná ambulancia pre dospelých - MUDr. Ruth Čerešnáková - oznamuje zmenu v ordinačných hodinách:

Pondelok      od 6:30 hod. do 16,00 hod.

Utorok          od 6:30 hod. do 12:00 hod.

Streda          od 6:30 hod. do 12:00 hod.

Štvrtok         od 6:30 hod. do 15:00 hod.

Piatok         od 6:30 hod. do 12:30 hod. 

 

 

Poďakovanie

Vážení občania,

v posledných dňoch sa zima prejavila v plnej svojej kráse, čo nám, ako správcom miestnych komunikácií a chodníkov, zabezpečilo množstvo práce v krátkom čase.

Naša obec disponuje len určitými personálnymi a technickými kapacitami, ktorými sme sa snažili tento akútny stav riešiť čo najlepšie.

Pracovníci údržby sú v plnom nasadení a snažia sa zabezpečiť maximálnu priechodnosť a bezpečnosť miestnych komunikácií a chodníkov.

Množstvo podnetov z obce, ktoré nám od Vás prichádzajú, sa snažíme riešiť v rámci našich možností, a preto si Vás dovoľujeme požiadať o trpezlivosť a zhovievavosť.

Veríme, že danú situáciu postupne dostaneme pod kontrolu a zabezpečíme bezpečnú mobilitu občanov.

Zároveň nám dovoľte poďakovať všetkým, ktorí si v rámci svojej dobrej vôle ponechali dobré zvyky v starostlivosti o chodníky a komunikácie pred svojimi domami. 

S úctou

 

Mgr. Peter Fitz

Starosta obce

UPOZORNENIE

Žiadame občanov,
aby v období, keď je potrebné odhŕňať sneh, parkovali pokiaľ je to možné, svoje vozidlá vo dvoroch rodinných domov, resp. autá zoraďovali na rovnakej strane ulice, z dôvodu umožnenia prejazdu odhŕňacej techniky. Stáva sa, že cesta je neprejazdná pre obslužné vozidlo, čo spôsobí v ďalšom období ľadovú vrstvu na vozovke.

Harmonogram vývozu odpadu na rok 2019

Plesová sezóna 2019

19.1.  Ples športovcov

26.1.  MŠ ples

2.2.  Vinársky ples

9.2.  ZŠ ples

16.2.  Ples ZMM (Združenie mariánskej mládeže)

SLOVAK LINES - Aktualizácia cestovných poriadkov od 9.12.2018

OZNAM - Obmedzenie parkovania

Vážení občania,

v dôsledku začatia výstavby Prestupného dopravného terminálu na Nádražnej ulici, bude od 7.12.2018 výrazne obmedzené parkovanie na Nádražnej ulici. Prosíme Vás o zváženie nutnosti parkovania vašich vozidiel v danej lokalite a zároveň sa ospravedlňujeme za znížený komfort pri cestovaní.

Pridelenie rajónneho lekára

Vážení občania, 

na stránke Bratislavského samosprávneho kraja si môžete nájsť informácie týkajúce sa zdravotníckych zariadení a tiež si môžete vyhľadať svojho rajónneho lekára (všeobecný pre dospelých, pre deti a dorast, zubár a gynekológ)

link:     https://www.e-vuc.sk/bsk.html?page_id=411